Nasza marka

Track Motor

Nasza firma – Track Motor Sp. z o.o. – specjalizuje się w sprzedaży napędów jazdy do koparek gąsienicowych.
Jesteśmy wyłącznym dealerem marki ATM oraz partnerem innych wiodących marek: Eaton, Bonfiglioli, Comer, Nabtesco.

Działamy na rynku od 2018 r. i rozwijamy się bardzo prężnie. Obecnie posiadamy biura handlowe oraz magazyny w centralnej Polsce, a sprzedaż realizujemy głównie wysyłkowo. Udało nam się w tak szybkim czasie zaistnieć na rynku, gdyż mogliśmy zaproponować klientom nowe, hybrydowe produkty, pasujące do wielu marek i modeli koparek.
Oferowane przez nas produkty sprowadzamy bezpośrednio z nowoczesnych, regularnie audytowanych fabryk, zlokalizowanych w Chinach i Korei. Każda sztuka wyrobu gotowego przed opuszczeniem fabryki testowana jest pod obciążeniem, dzięki czemu mamy pewność, że przy zachowaniu prawidłowych warunków pracy, nasz produkt jest praktycznie bezawaryjny i może Państwu służyć przez długie lata.

Udzielamy pełnej gwarancji na sprzedawane przez nas towary oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny i bardzo konkurencyjne cenowo podzespoły i zestawy naprawcze.

MISJA FIRMY

Głównym celem naszej firmy jest pełne zadowolenie Klienta, poprzez zapewnienie na stanie wszystkich rodzajów zwolnic z możliwością szybkiej wysyłki do Klientów na całym świecie, przy równoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktów oraz konkurencyjnych cen.

Do realizacji naszych celów wprowadziliśmy wysokie standardy obsługi Klienta obejmujące wszystkie etapy procesu sprzedaży: od doradztwa technicznego przed zakupem, poprzez sprawne przeprowadzenie procesu sprzedaży i dostawy, po opiekę posprzedażową. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, wciąż doskonalimy każdy proces w naszej firmie.

Zapraszamy do zakupów !