Parts for tracked excavators

Our store offers a wide selection of drive motors for tracked excavators. We sell excavator drive motors exclusively and are experts in this field. We care about products’ high quality and professional service. We have our own large warehouse in a logistics center near Warsaw, thanks to which we are able to quickly fulfill the orders.

Our products meet the quality requirements of the manufacturers and are tested under proper load. We encourage you to familiarize yourself with the details of our store’s offer.

See available products

Bobcat Shop now
Caterpillar / CAT Shop now
Doosan/Deewoo Shop now
Hitachi Shop now
Komatsu Read more
Kubota Shop now
Neuson Shop now
Volvo Shop now

Why us?

Full Warranty
Our products are covered by a full manufacturer's warranty, which in most cases is 12 months.
Attractive prices
Our customers are mainly parts distributors, which is why we have the lowest prices on the market.
Fast delivery
We ship many products within 24 hours! Orders placed before 12:00 are handed over to the courier even on the same day!
alt

Contact us!

  Latest on the blog

  hydrauliczna maszyna budowlana
  29.03.2024

  Hydraulic Fluid Contamination – What You Need to Know?

  In a variety of industrial settings, hydraulic systems play a pivotal role by energizing machinery a...
  Read more >
  ciężka maszyna do wykopów z hydraulicznym ramieniem
  18.03.2024

  How to connect final drive

  When we buy a new hydraulic motor for our excavator, we need to connect it to the rest of the [&hell...
  Read more >
  mężczyzna z notatnikiem i koparką
  18.03.2024

  Final drive maintenance – important information

  I don’t think anyone needs to be convinced that repairing an excavator’s final drive is...
  Read more >
  budowa-koparka
  25.08.2023

  The most popular excavator brands on the market

  The excavator market is full of high-quality equipment made by renowned manufacturers. Many of them...
  Read more >

  Części do koparek

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości części zamienne do koparek różnych marek, zarówno tych o światowej sławie (np. CAT, JCB), jak i mniej znanych, ale równie cenionych mniejszych producentów. Specjalizujemy się zwłaszcza w zwolnicach, czyli przekładniach zwiększających moment obrotowy.

  Zobacz więcej

  Elementy do różnych typów koparek światowych producentów

  Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2018 roku, dostarczając klientom szeroki wybór części zamiennych do maszyn budowlanych w atrakcyjnych cenach. Obecnie oferujemy zwolnice do koparek od renomowanych producentów, które cechują się profesjonalnym wykonaniem i wysoką jakością. Wyróżnia nas profesjonalne doradztwo techniczne, zarówno na etapie zakupu części, jak i po nim. Wszystkie dostępne w naszym sklepie elementy objęte są gwarancją, a ponadto oferujemy naszym Klientom serwis pogwarancyjny.

  Szeroka oferta części zamiennych do koparek

  Dostępne w naszym sklepie części do maszyn budowlanych współpracują z każdym z podzespołów najpopularniejszych marek pojazdów, m.in. New Holland, Eaton, CAT, JCB, Volvo, Comer. Ponadto jesteśmy wyłącznym dealerem marki ATM, dostarczając naszym Klientom profesjonalnie wykonane części zamienne, pasujące do niemalże wszystkich modeli pojazdów. Pragniemy zaznaczyć, że sprzedawane przez nas produkty podlegają testom obciążeniowym, co pozwala na dokładne sprawdzenie części pod względem bezpieczeństwa naszych Klientów lub ich pracowników.

  Części zamienne z audytowanych fabryk

  Cenimy sobie Państwa zadowolenie, dlatego zamawiane przez nas elementy do koparek produkowane są w nowoczesnych fabrykach stosujących innowacyjne technologie. Wszystkie części powstają z solidnych materiałów na podstawie najwyższych standardów jakości, co gwarantuje ich wytrzymałość i prawidłową pracę.

  Ekspresowa wysyłka i szybka dostawa

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszelkie przestoje w pracach remontowo-budowlanych wpływają niekorzystnie na całe funkcjonowanie firmy, dlatego dbając o czas i komfort naszych Klientów, oferujemy sprawną dostawę części do każdego zakątka Polski. Wiele produktów wysyłamy w ciągu 24 godzin, a zamówienie złożone do godziny 12:00 możemy przekazać kurierowi nawet tego samego dnia! Każde zamówienie jest traktowane przez nas indywidualnie, dlatego zapewniamy fachowe doradztwo i bezproblemowy kontakt.

  Łatwy montaż elementów

  Wiemy, jak ważna jest efektywna praca maszyn budowlanych, dlatego nadzorujemy procesy produkcji, aby zapewnić naszym klientom dostęp do produktów umożliwiających szybkie przywrócenie pojazdów do sprawności. Dzięki dostępnym schematom elementów, ich montaż jest bezproblemowy i szybki, a powrót maszyn do pracy może nastąpić niemalże niezwłocznie po zamontowaniu części.

  Wygodny zakup części do koparek

  Aby usprawnić proces zakupu, wprowadziliśmy prosty w obsłudze system filtrowania produktów, który umożliwia wyszukiwanie części zarówno po marce, rodzaju, jak i nazwie elementów. Ponadto, odpowiadając na potrzeby Klientów, stale aktualizujemy bazę naszych produktów, aby zapewnić Państwu dostęp do zaawansowanych technicznie rozwiązań. Co więcej, wygodny i szybki proces płatności umożliwia szybki zakup potrzebnych części z gwarancją ekspresowej dostawy.

  Lider sprzedaży części zamiennych

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie silników napędowych do koparek i ich sprzedaży. Posiadamy duży magazyn logistyczny pod Warszawą, co umożliwia nam szybkie kompletowanie i realizację zamówień. Nasze Biuro Obsługi Klienta zawsze służy pomocą, a specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z wyborem części do koparek. Oferujemy konkurencyjne ceny i solidnie wykonane elementy, a naszym Klientom gwarantujemy 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

  Zapraszamy do współpracy!

  Szeroka oferta dostępnych części, dbałość o profesjonalne wykonanie wszystkich podzespołów i wysokie standardy obsługi klienta to tylko niektóre z elementów misji naszej firmy. Służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z zakupem elementów do koparek.

  Zobacz mniej